KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

gerçek bi aşk hikayesi

YazarMesaj
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:
gerçek bi aşk hikayesi Imgleft2/2gerçek bi aşk hikayesi Emptybarbleue  (2/2)

gerçek bi aşk hikayesi Empty
MesajKonu: gerçek bi aşk hikayesi   gerçek bi aşk hikayesi EmptyPtsi Ocak 04 2010, 11:00

[b]Kürt bir gencin ve Türk bir kizin bitmek bilmeyen aski sizce ne yapmalilar[/b]

bundan dört sene önce baslayan bir ask öyküsünü anlaticam sizlere gercek isimleri kullanmicam o kisileri korumak amacla almanya da yasayan bir kizin hikayesi Sena 22 yasinda genc bir kiz , 17 yasinda ilk kez sanal alemle tanisir arkadasi melda onu msn ne üye yapip birkac kisi ekler Sena cok duygusal ve saf kalpli bir kisilige sahiptir sene seneleri kovalar Sena artik iyice sanal aleme baglanir ailesi ile cok sorunlari olan Sena kendisini odasina kapatip sanal alemde gezinirken ayni yaslarda olan Azad isminde bir cocukla tanisir ve konusmaya baslar Azad Türkiye Dogu anadolu da yasayan bir genctir zor zamanlar bekler ikisini de Sena cOk modern bir aileden oldugunu ve cok mutlu oldugunu anlatir hep azad ona kamerasini acmasini ister cam in ne oldugunu bile bilmeyen Sena hemen arkadasi meldayi arar ve kamera ya ihtiyaci oldugunu söyler simdi kamerasinin bir arkadasta oldugunu yarin acacagini söyler öyle anlasirlar. Ertesi gün meldayla alisverise gidip bir kamera alirlar Melda bilgisayarina baglar kamerayi büyük bir mutluluk sarar Senayi kendisini bilgisayarda gördügünde artik sevdigi ama henüz kabullenmedigi Aski görecekti onu saat 20:00 de msn de bulusup acicaklardi Kamerayi onu beklerken kendisini seyreden Sena dalmisti o an birden sinirli babasi odaya girip kamerayi görünce cilgina döner ve senayi Öldürecek sekilde dövüp bana pezevenklik mi yaptirican der Sena yerden kalkamaz hale gelir 20:10 gece Azad cok merak ettigi kizi görücegi hayaliyle hemen msn ne baglanir ama Sena yOktur o gece baya bekler ama Sena gelmez bu kiz benimle dalga mi geciyor der öfkeyle msn ni kapatir birkac gün girmez Sena hergün aglaya aglaya onu bekler 3 4 gün sonra Azad baglanir cOk sevinir Sena uykusuz gözleri yüzünde ise babasinin vurdugu mavilesmis yerleri, iyice cökmüstür Azad beni sil birdaha konusma, benimle oyun oynuyorsun der ve cikiyorum bye yazar Sena ne diyecegini sasirir ne dese bostur bekle der
ne yapacakti simdi nasil onu ikna edicekti caresizdi cam acti Azad o güzelligi görünce saskinlikla bakar Sena ya yüzündeki cürükleri ve o güzel gözlerinde ki hüzünü görünce sinirlenir ne oldu diye sorar herseyi anlatir sena o günden sonra birbirlerine iyice baglanirlar seneler öyle akip gider Sena artik ona delli gibi asik oldugunu onsuz olamayacagini anlar Azad sinava hazirlanir almanya ya gelip evleneceklerdir bu onlarin en büyük hayalidir ama........

hic beklemedigi bir an Azad dan ayrilik msj gelir beni birdaha arama sorma der Sena yikilir Azadi baska bir msnden ekler ve ona hesap sorar, Azad da bu soruyu böyle cevaplar Seni ailem kabul etmez unutma ki her kürdün icinde nefret vardir Kürt kizi olsaydin seni isterdim güzelsin ama senin güzelligine kapildim hevesti gecti artik burda cok kiz var onlardan biriyle evlenicem Okula da kibrista devam edicem beni rahat birak der ve Senanin kalbine hancer saplayip öylece gider sena aylarca ona ulasmaya calissa da onun icin savassa da söylediklerini yutsa da bir sonuc alamaz. Onu unutmak tek caresi dir sanal aleme küser herkeze küser kollarini keser akan kan biraz olsun onun ona veridigi aciyi dindirsin diye her gün ölür Sena bitmistir artik kimse taniyamaz olur ama.........

Seneler gectikce acisi körelir tam iki sene aci ceken Sena onu unuttugunu sanip yeni bir aska atilir ve yeniden aski tadar. Tam unutmus derken Azad baska bir msn den Senayi ekleyip söyle yazar inan Bitanem cOk denedim seni unutmaya neolur beraber gelelim duydum ki yeni sevgilin varmis ben konusayim ona seni nasil sevdigimi izah edeyim neolur sensiz olamiyorum der. Sena yi birkez daha yikar ama o eskisi gibi saf gücsüz degildir artik ona yazmaz.

ama dayanamaz o yazmadikca Azadin daha da bitkin oldugunu görür dayanamaz hep bir ayrilik asklari icin feda olunan insanlar olusur .

Sena da Azad da artik ne onsuz olur ne onunla düsüncesindedir

Tamamen kendilerini birbirlerine vermislerdir Sena onsuz yapamayacagini anlar hic ayrilamaz bir ikili olusur ama gururlarini yenemezler Sena onun söyledikleri hakaretler yüzünden onu hic affetmeyecektir ve güvenmeyecektir ama onsuz da olamaz Azad ise affedilmek icin herseyi dener affetmeyince hayatindan ceker gider ama kisa bir süre sonra geri döner Sizce neyapmalilar .........

alıntdır

gerçek bi aşk hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gerçek ninemmiş...
» Dünyayı Sarsan 50 Gerçek ...
» Gerçek Dışı Sanat ...
» Gerçek Aşk Özgüvene Bağlı ...
» kelimelerin gercek anlamları