KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

plastıkten şal ve atkı askısı yapımı

+7
sümoş
hypnose87
dilego
muratmete
eren
arzuco
sirinadmin
11 posters
YazarMesaj
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:
plastıkten şal ve atkı askısı yapımı Imgleft2/2plastıkten şal ve atkı askısı yapımı Emptybarbleue  (2/2)

plastıkten şal ve atkı askısı yapımı Empty
MesajKonu: plastıkten şal ve atkı askısı yapımı   plastıkten şal ve atkı askısı yapımı EmptyPerş. Ocak 07 2010, 10:39

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[color:4c57=#663366]Fularları atkıları toplayan bir askı yaptım. Pazar günü İkea'da gördüm bunun bir benzerini. Daha görür görmez "ben bundan yaparım dedim" ve de yaptım:)[/color]

[color:4c57=#663366]Halkalar için ne kullanacağım konusunda biraz tedirgindim gerçi ilk anlarda. Baştan aklıma plastik bilezikler geldi. Ama o saatte onları nerden bulabilirdim. İkea'dan sonra gittiğimiz markette rafları aklımda "halka olarak ne kullanabilirim?" sorusuyla dolaşıyorum. Plastik bardaklar dikkatimi çekti. Ağız kısımları tam benim aradığım gibi sert plastiktendi. Denemeye değer diye düşündüm ve iki paket aldım. Tek masrafım da bu oldu bu askıyla ilgili o da iki lira civarında tuttu. Diğer malzemeleri evden ayarladım.

[/color]

[left][color:4c57=#663366][img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[color:4c57=#663366]Yaptığım şeyleri çoğunlukla bozma konusunda usta olan oğlum Batuhan bu sefer yapım aşamasında yanımdaydı. Bozması da meraktan, eline aldığı değişik bir eşyayı nasıl yapılmış diye incelerken elinde kalıyor genelde:) Bu sefer birlikte yaptığımız için böyle bir merak duymadı allahtan. Bardakların ağız kısımlarını keserek yardım etti bana.

[/color]

[color:4c57=#663366][img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Teşekkür ederim canım oğlum benim:))

[/color][color:4c57=#663366][img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Batuhan'ın plastik bardaklardan kestiği halkaları görüyorsunuz. Bundan sonra sıra bana gelmişti artık.
[/color]

[color:4c57=#663366][img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[color:4c57=#663366]Halkaları daha önceden elimde olan floş benzeri bir iple tığla sardım.[/color]
[color:4c57=#663366][img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ne kadar halka kullanmak istediğiniz size kalmış. Benim elimde Batuhan'ın verdiği firelerden sonra 19 halka kaldığından o kadarıyla yaptım.[/color]

[color:4c57=#663366][img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] banyoya bir paspas almıştım. Bu askıda onun askısıydı. İyiki atmamışım. Aynı ip ile sardım. Orjinalindeki askı biraz daha inceydi ve halkaları sardığım gibi tığ ile sarılmıştı. Benim elimdeki biraz kalın olduğu için böyle dolayarak sardım, askının kenarlarına da yapıştırıcı sürüp ipin ucunu yakarak yapıştırdım.

[/color]

[/color][color:4c57=#663366]Arkasından iğneyle birbirine tutturdum.[/color]

[color:4c57=#663366][img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu:) Orjinalinden pek farklı değil. Ben fular ve atkı askısı olarak kullanacağım fakat kemer ve kravat için de kullanılabilir. [/color]

[/color][color:4c57=#663366]Ben bunu iki liraya malettim fakat İkea'da kaç liraydı ona bakmayı unutmuşum:) Görünce o kadar hoşuma gitti ve yaparım dedim ya incelemekten aklıma gelmedi:) Eşim "beş liralık bir şeyse eğer boşuna uğraşıyorsun" dedi hatta. Fakat olur mu? Böyle işlevsel bir ürünün kendi el emeği olduğunu bilmek ve onu kullanmanın zevki hiç bir şeye değişilmez. [/color]

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[left][b]bizimgibiler.blogspot.com dan alıntı
[/b][/left][/QUOTE]
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
arzuco
yeni üye
yeni üye
arzuco

MesajKonu: Geri: plastıkten şal ve atkı askısı yapımı   plastıkten şal ve atkı askısı yapımı EmptyPerş. Ocak 07 2010, 21:02

ilk iş bundan yapıyım ben teşkkür ederim
eren
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
eren

MesajKonu: Geri: plastıkten şal ve atkı askısı yapımı   plastıkten şal ve atkı askısı yapımı EmptyCuma Ocak 08 2010, 01:50

güzel olmuş teşekkürler
muratmete
prenses
prenses
muratmete

MesajKonu: Geri: plastıkten şal ve atkı askısı yapımı   plastıkten şal ve atkı askısı yapımı EmptyCuma Ocak 08 2010, 01:55

hıııııııım ilginç.acaba eşarp için olurmu bana bi eşarplık lazım.ne dersiniz
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:
plastıkten şal ve atkı askısı yapımı Imgleft2/2plastıkten şal ve atkı askısı yapımı Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: plastıkten şal ve atkı askısı yapımı   plastıkten şal ve atkı askısı yapımı EmptyCuma Ocak 08 2010, 02:02

bence cok hoş olur canım tavsıye ederım
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
dilego
prenses
prenses
dilego

MesajKonu: Geri: plastıkten şal ve atkı askısı yapımı   plastıkten şal ve atkı askısı yapımı EmptyPaz Ocak 10 2010, 04:24

cok guzelmıs kravatlıkta olur bundan ben ıkeada gormustum
hypnose87
CO ADMIN
CO ADMIN
hypnose87

MesajKonu: Geri: plastıkten şal ve atkı askısı yapımı   plastıkten şal ve atkı askısı yapımı EmptySalı Ocak 12 2010, 03:18

[b][color:ad54=orange]Harikaa ![/color][/b]

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
sümoş
yeni üye
yeni üye
sümoş

MesajKonu: Geri: plastıkten şal ve atkı askısı yapımı   plastıkten şal ve atkı askısı yapımı EmptySalı Ocak 12 2010, 04:13

çok güzel ve farklı birşey [img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: plastıkten şal ve atkı askısı yapımı   plastıkten şal ve atkı askısı yapımı EmptySalı Ocak 12 2010, 05:46

ayy bu tam benlik ayol atkılarımı , şallarımı asıyorum portmantoya unutuyorum kış geçiyo hep aynı şalla bari gözümün önünde olur seçer seçer kullanırım teşekkürler cnm
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: plastıkten şal ve atkı askısı yapımı   plastıkten şal ve atkı askısı yapımı EmptySalı Ocak 12 2010, 20:58

Smile)))))

çok güzel tşkler
siyahlale
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
siyahlale

MesajKonu: Geri: plastıkten şal ve atkı askısı yapımı   plastıkten şal ve atkı askısı yapımı EmptySalı Ocak 12 2010, 23:43

resimler ben de neden görünmüyor arkadaşlar
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: plastıkten şal ve atkı askısı yapımı   plastıkten şal ve atkı askısı yapımı EmptyÇarş. Ocak 13 2010, 00:22

ya gercekten cok ılgınc bı fıkır elıne saglık
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: plastıkten şal ve atkı askısı yapımı   plastıkten şal ve atkı askısı yapımı EmptyÇarş. Ocak 13 2010, 20:33

canım netinde sorun vardır sayfanı yenile
süslü
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
süslü

MesajKonu: Geri: plastıkten şal ve atkı askısı yapımı   plastıkten şal ve atkı askısı yapımı EmptyPerş. Ocak 14 2010, 07:52

evet farklı bır tasarım gule gule kullanın

plastıkten şal ve atkı askısı yapımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» şık atkı yapımı
» super bir atkı yapımı
» mavi atkı modeli yapımı...
» dalgalı ajur atkı yapımı
» harıka yaprak atkı yapımı