KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Havludan Mutfak Önlüğü Yapımı

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Havludan Mutfak Önlüğü Yapımı Empty
MesajKonu: Havludan Mutfak Önlüğü Yapımı   Havludan Mutfak Önlüğü Yapımı EmptyC.tesi Ocak 09 2010, 07:36

[color:98a7=#009900]Mutfakta eller devamlı yıkandığı için, lavabonun yakınında mutlaka bir havlu bulunur. o havlu oradan alındığında hiç rahat edemem..
Yengem havludan önlük yapıyorlarmış, havlu aldım diker misin deyince fikir çok hoşuma gitti, hemen kabul ettim tabi Smile malum bizim evde son 1 ayın içinde 2 kız evlendi, kuzene ve ablana dikersin dedi. ikisininde son anda bittiği için fotosunu çekememiştim. geçen gün ablamın evine gidince aklıma geldi, 1-2 foto çektim..[/color]

[url=http://1.bp.blogspot.com/_BRJO5v0KdbM/SpI-2TDjkCI/AAAAAAAAApM/OVHiNRLPeaY/s1600-h/havlu+%C3%B6nl%C3%BCk+yap%C4%B1m%C4%B1.jpg][img(300px,400px)][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] numaralandırmamışım.. gerçi anlaşılıyor zaten:) büyük bir havlu alınır ortadan kesilir. etrafına biye dikilir.
çocukların eski bir kotu vardı renkleri uyduğu için ondan cep yaptım..[/color][/b]

[url=http://1.bp.blogspot.com/_BRJO5v0KdbM/SpI8RU8LldI/AAAAAAAAAo8/r1GAkcGWw14/s1600-h/havlu+%C3%B6nl%C3%BCk2.jpg][img(400px,321px)][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [b][color:98a7=#3333ff]Ablamın önlüğünün saplarını ince bir kottan dikip üstüne biyeden dikmiştim. kuzenin önlüğünde biyenin arkasına yeşil bir kumaş diktim, bir de onun önlüğünün cebini biraz yamuk dikmişim hatayı kapatmak için dikişin üstüne yeşil sutaşı yaptım, o daha güzel oldu:)[/color][/b]

[url=http://2.bp.blogspot.com/_BRJO5v0KdbM/SpI8R-XaDfI/AAAAAAAAApE/l5m0gJJmLKs/s1600-h/havlu+%C3%B6nl%C3%BCk.jpg][img(299px,400px)][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:
Havludan Mutfak Önlüğü Yapımı Imgleft2/2Havludan Mutfak Önlüğü Yapımı Emptybarbleue  (2/2)

Havludan Mutfak Önlüğü Yapımı Empty
MesajKonu: Geri: Havludan Mutfak Önlüğü Yapımı   Havludan Mutfak Önlüğü Yapımı EmptyPaz Şub. 28 2010, 23:28

çok hoş tşkler abla

Havludan Mutfak Önlüğü Yapımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» anlatımlı mutfak onlugu yapımı
» Eski kazaklardan mutfak önlüğü yapımı
» Havludan civciv yapımı
» havludan civciv yapımı
» Mutfak önlüğü ve havlusu birarada..