KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

korkunç stres

2 posters
YazarMesaj
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:
korkunç stres Imgleft2/2korkunç stres Emptybarbleue  (2/2)

korkunç stres Empty
MesajKonu: korkunç stres   korkunç stres EmptyPerş. Nis. 01 2010, 09:30

[i][font:0f85=Georgia][size=21]Hasta “Doktor yardım etmelisiniz!” demiş, “Korkunç stres altındayım.. İnsanlara karşı ani sinirlenip acayip parlıyorum!” Doktor “Anlatın probleminizi” demiş. “Söyledik ya” demiş hasta, “Nerenle dinliyorsun dümbük.. Tövbe.. Tövbe!”

Yoruma açık bir fıkra daha : Geçen hafta “yoruma açık” iki fıkra okumuştunuz. Bugün bir tane daha sunuyorum size. İstediğiniz gibi yorumlayabilir, istediğiniz yöne çekebilirsiniz.

Ben kendi ipucumu vereyim isterseniz. Örneğin sadece “darbe olacak” dedikten sonra olanları ya da “Kürt açılımı” açıklamasından sonra yaşadıklarımızı bir düşünün fıkrayı okuduktan sonra. Buyrun...

Günlerden bir gün şeytanın yolu bir köye düşmüş. Keyfi yerinde olan şeytan, sırtını bir ağaca dayamış ve buzağısı kazığa bağlı olan ineği sağan genç bir kadını uzaktan izlemeye başlamış. Kadını epeyce izledikten sonra yerinden kalkıp kazığa bağlı buzağının ipini biraz gevşetmiş.

Buzağı bu, az ötede annesinin sütünün kovaya sağılmasını aç karnına izlemeye daha fazla dayanamamış. Yerinde debelendikçe boynundaki ip biraz daha gevşemiş ve sonunda yular hepten çözülmüş. Koşarak annesini emmeye giden buzağı, süt kovasına çarpmış ve bütün süt yere dökülmüş.

Sağdığı süt ziyan olunca siniri tepesine çıkan genç kadın, eline geçirdiği odunu buzağının kafasına vurmasıyla yavru kan içinde yere yıkılmış. Yavrusuna saldırılmasına kayıtsız kalmayan inek bir tekmede kadını yere serip öldürmüş.

Uzaktan geçmekte olan kadının kayınpederi, ineğin gelinini öldürdüğünü görüp, elindeki tüfekle ateş ederek ineği öldürmüş. Silah sesini duyan koca koşup gelmiş.

Karısını yerde cansız yatar, babasını da elinde tüfekle görünce, belinden silahını çekip, tek atışta babasını öldürmüş. Kısa bir süre sonra gerçeği öğrenen genç adam bu kadar acıya dayanamayacağını düşünüp, bir kurşun da kendi kafasına sıkarak canına kıymış.

Bütün bu olayları bir kenardan izleyen şeytan da “Bu felaketi de bana yüklerler. Buzağının ipini gevşetmekten başka ben ne yaptım şimdi” demiş.

Haber Kaynağım :
Gazeteci yazar Can Ataklı makalesidir.
catakli@gazetevatan.com [/size][/font][/i]

[table:0f85 style="BORDER-BOTTOM: medium none; BORDER-LEFT: medium none; PADDING-BOTTOM: 0px; MARGIN: 0px; PADDING-LEFT: 0px; BORDER-SPACING: 0px; WIDTH: 100%; PADDING-RIGHT: 0px; BACKGROUND: none transparent scroll repeat 0% 0%; BORDER-TOP: medium none; BORDER-RIGHT: medium none; PADDING-TOP: 0px" class=table-css border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0][tr:0f85 style="BORDER-BOTTOM: medium none; BORDER-LEFT: medium none; PADDING-BOTTOM: 0px; MARGIN: 0px; PADDING-LEFT: 0px; BORDER-SPACING: 0px; WIDTH: 100%; PADDING-RIGHT: 0px; BACKGROUND: none transparent scroll repeat 0% 0%; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; BORDER-RIGHT: medium none; PADDING-TOP: 0px"][td:0f85 style="BORDER-BOTTOM: medium none; BORDER-LEFT: medium none; PADDING-BOTTOM: 0px; MARGIN: 0px; PADDING-LEFT: 0px; BORDER-SPACING: 0px; WIDTH: 100px; PADDING-RIGHT: 0px; BACKGROUND: none transparent scroll repeat 0% 0%; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; BORDER-RIGHT: medium none; PADDING-TOP: 5px"][i][/i]
[i][/i]
[i][/i]
[i][/i]
[i][/i]

[/td][td:0f85 style="BORDER-BOTTOM: medium none; BORDER-LEFT: medium none; PADDING-BOTTOM: 0px; MARGIN: 0px; PADDING-LEFT: 0px; BORDER-SPACING: 0px; WIDTH: auto; PADDING-RIGHT: 0px; BACKGROUND: none transparent scroll repeat 0% 0%; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; BORDER-RIGHT: medium none; PADDING-TOP: 0px" class=rateInfo]Bu yazı [b]5.0[/b] oy almış [[url=http://www.kadiningoznuru.com/][color:0f85=#999999]?[/color][/url]]
[/td][/tr][/table]
eren
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
eren

korkunç stres Empty
MesajKonu: Geri: korkunç stres   korkunç stres EmptyC.tesi Nis. 10 2010, 00:26

korkunç stres
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» korkunç bir virüs+18
» Stres, Depresyon ve Kilolardan Arının...
» kadın, kadında stres nedeni
» Hastalıkları Gizli Sebebi Stres...
» Kadınlarda stres bunama sebebi...