KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

bu güzel duaya amin diyenler :)

+2
vildann
tebessüm
6 posters
YazarMesaj
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:
bu güzel duaya amin diyenler :)  Imgleft2/2bu güzel duaya amin diyenler :)  Emptybarbleue  (2/2)

bu güzel duaya amin diyenler :)  Empty
MesajKonu: bu güzel duaya amin diyenler :)    bu güzel duaya amin diyenler :)  EmptyPtsi Ağus. 09 2010, 00:43

[size=18]Ya Rabbi!
Eğer imanıma bir şüphe girmiş ben de ondan tövbe etmemişsem ihlasla derim ki : [color:487a=#08bd09][b]Allah[/b][/color](celle celalüh) tan başka yaratıcı yok, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) [color:487a=#08bd09][b]Allah[/b][/color](celle celalüh) ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer bilmeden Müslümanlığıma küfür karıştırmışsam, derim ki: [color:487a=#08bd09][b]Allah[/b][/color](celle celalüh) birdir, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) [color:487a=#08bd09][b]Allah[/b][/color](celle celalüh) ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer [color:487a=#08bd09][b]Allah[/b][/color](celle celalüh) ı birlememe şirk girmişse, ben de bunun farkında değilsem ihlasla derim ki: [color:487a=#08bd09][b]Allah[/b][/color](celle celalüh) tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) [color:487a=#08bd09][b]Allah[/b][/color](celle celalüh) ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer bilmeden seni tanımamda yanlışım varsa derim ki: [color:487a=#08bd09][b]Allah[/b][/color](celle celalüh) tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) [color:487a=#08bd09][b]Allah[/b][/color](celle celalüh) ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer bilmeden amelime riya ve kendimi beğenme duyguları karışmışsa derim ki: [color:487a=#08bd09][b]Allah[/b][/color](celle celalüh) tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) [color:487a=#08bd09][b]Allah[/b][/color](celle celalüh) ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer farkında olmadan kalbime küçük ve büyük günahların fitnesi girmişse derim ki: [color:487a=#08bd09][b]Allah[/b][/color](celle celalüh) bir, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) [color:487a=#08bd09][b]Allah[/b][/color](celle celalüh) ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
İmanımı gönülden tazeleyerek, ihlasla derim ki: [color:487a=#08bd09][b]Allah[/b][/color](celle celalüh) tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) [color:487a=#08bd09][b]Allah[/b][/color](celle celalüh) ın Resulüdür.
Ey diri olan!
Ey ebedi var olan!
Ey izzet ve ikram sahibi olan!
Ey gücün, şerefin ve büyüklüğün sahibi olan [color:487a=#08bd09][b]Allah[/b][/color](celle celalüh) ım!
Halimi düzelt, işlerimi güzelleştir, beni bela ve fakirliğin acılarından koru, düşmanların şerrinden, şeytanın aldatmasından, nefsin arzularından, saptıranların saptırmasından beni koru ey Rabbim!

Ya Rabbi!
Beni çok ibadet eden salihlerden ve şükreden zenginlerden eyle; dini ve dünyevi bütün işlerimi düzene koy. Hayırlı nimetlerimi sonuna erdir.

Ya Rabbi!
Ömrümün son zamanlarında, ölüm anında kalbimi ve dilimi imanla doldur. Bana son anda; şehadet ederim ki, [color:487a=#08bd09][b]Allah[/b][/color](celle celalüh) birdir ve yine şehadet ederim ki, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) O nun elçisidir demeyi nasip et...
AMİN... YARABBİ AMİN YARABBİ AMİN YARABBİ AMİN.[/size]
vildann
prenses
prenses
vildann

MesajKonu: Geri: bu güzel duaya amin diyenler :)    bu güzel duaya amin diyenler :)  EmptySalı Ağus. 24 2010, 04:03

[b]AMİN....
ALLAH RAZI OLSUN[/b]
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:
bu güzel duaya amin diyenler :)  Imgleft2/2bu güzel duaya amin diyenler :)  Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: bu güzel duaya amin diyenler :)    bu güzel duaya amin diyenler :)  EmptySalı Ağus. 24 2010, 04:07

Amin..Amin...Amin EMEGINE SAGLIK
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: bu güzel duaya amin diyenler :)    bu güzel duaya amin diyenler :)  EmptySalı Ağus. 24 2010, 20:40

ecmain olsun canlar amin...
su.ay
SADIK ÜYE
SADIK ÜYE
su.ay

MesajKonu: Geri: bu güzel duaya amin diyenler :)    bu güzel duaya amin diyenler :)  EmptyCuma Ağus. 27 2010, 09:07

aminn aminn.

allah razı olsun çok güzel bir dua.
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: bu güzel duaya amin diyenler :)    bu güzel duaya amin diyenler :)  EmptyCuma Ağus. 27 2010, 13:28

Amin Amin canı gönülden binlerce kez Amin
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: bu güzel duaya amin diyenler :)    bu güzel duaya amin diyenler :)  EmptyCuma Ağus. 27 2010, 14:25

Amin...Amin...Amin
nermin73
VIP
VIP
nermin73

MesajKonu: Geri: bu güzel duaya amin diyenler :)    bu güzel duaya amin diyenler :)  EmptyCuma Ağus. 27 2010, 21:39

amin amin amin
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: bu güzel duaya amin diyenler :)    bu güzel duaya amin diyenler :)  EmptyPerş. Eyl. 02 2010, 00:03

aminnnnnnnnnn

bu güzel duaya amin diyenler :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Spor yapıyorum ama zayıflayamıyorum diyenler....
» >>> AmiN <<<
» KENDİME ENGEL OLAMIYORUM DİYENLER
» Duaya Ihtiyaci Olanlar Hepimiz Için İhlas Şerif Hatmi (1000 tane
» Yürekten Amin Diyecek Ağızlar Aranıyor