KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

KENDİME ENGEL OLAMIYORUM DİYENLER

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

KENDİME ENGEL OLAMIYORUM DİYENLER Empty
MesajKonu: KENDİME ENGEL OLAMIYORUM DİYENLER   KENDİME ENGEL OLAMIYORUM DİYENLER EmptyPerş. Ekim 15 2009, 08:40

[b]Başkalarıyla olan ilişkilerimiz, onları tanımak için olan iştiyakımız, bizim, bizdeki olan kapıları çalmak, aralamak yani kendimizi tanımaya başlamak demektir. İnsanlarla tanışmak için aradaki engelleri kaldıralım. Müdürün de işçisinden öğreneceği çok şey vardır. Duvarlara kapı açmaya çalışırken, kapı duvar olmasın.

Elias Hawe dikiş makinesindeki iğne deliğini rüyasında görmüştür. Kendilerini bir amaca adayanlara rüyaları da hizmetkar olur. Eserlerinin doğum sancıları rüyalarına sıçramamış olanlara, rüyalarında yeni eserler gösterilmez.

Her başarısızlık başarıya doğru atılmış ilk adımdır. Yolumuzdaki aksilikler bizler için birer öğretmendir. Bal, arılara aittir. Arılar, acı çiçekleri, tatlı bal olmaya mecbur kılar. Eğer içinizde, karşılaştığınız her yeni durumu olumsuzluk, bezginlik olarak karşılayan ikinci bir şahıs varsa, ona “Artık bana karışma” deyip yolunuza devam edin. [/b]
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:
KENDİME ENGEL OLAMIYORUM DİYENLER Imgleft2/2KENDİME ENGEL OLAMIYORUM DİYENLER Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: KENDİME ENGEL OLAMIYORUM DİYENLER   KENDİME ENGEL OLAMIYORUM DİYENLER EmptyPerş. Ekim 15 2009, 10:09

emegıne saglık ablam
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: KENDİME ENGEL OLAMIYORUM DİYENLER   KENDİME ENGEL OLAMIYORUM DİYENLER EmptyÇarş. Ekim 21 2009, 18:33

bişi değil canım tşkler

KENDİME ENGEL OLAMIYORUM DİYENLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Kalp hastalığı hamileliğe engel mi?
» yolculukları sakladım kendime
» KENDİME ÖRDÜĞÜM BİLEKLİK :)))
» Spor yapıyorum ama zayıflayamıyorum diyenler....
» bu güzel duaya amin diyenler :)