KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Birlikte ne yapmak istersiniz ??

+10
sirinadmin
cagan
AkideŞekeri
-MeDceZiR-
heartqueen
aydanzade
hicran-k
fadime1973
nesko
tebessüm
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2

Birlikte ne yapmak istersiniz ?
Kurdele Nakışı
Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 Vote_lcap241%Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 Vote_rcap
 41% [ 13 ]
Havlu Kenarı
Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 Vote_lcap23%Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Dikiş
Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 Vote_lcap216%Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 Vote_rcap
 16% [ 5 ]
Tığ İşi Örgü(Patik)
Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 Vote_lcap213%Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 Vote_rcap
 13% [ 4 ]
Süsleme (Ayna,Kutu vb.)
Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 Vote_lcap29%Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 Vote_rcap
 9% [ 3 ]
Bebek Odası İçin Dekorasyon
Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 Vote_lcap218%Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 Vote_rcap
 18% [ 6 ]
Toplam Oylar : 32

Anket kapatıldı

YazarMesaj
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:
Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 Imgleft2/2Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 Emptybarbleue  (2/2)

Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 01 2010, 02:48

Konunun ilk mesajı :

[size=18]Evet canlar birlikte ne yapmak istersiniz??

[color:5f0a=red]Başka düşüncesi olanda yazabilir ..[/color].[/size]

[size=18][color:5f0a=green]Ankete oy verin.
Katılımlarınızı beklerim...[/color][/size]

YazarMesaj
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:
Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 Imgleft2/2Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 13 2010, 19:52

[b][color:0baf=green]yok canım tek model yapıcazzzz
katılacakları görsem şekli çizip yayınlayacamm ama nerdelerrrr

nerdesinizzz canlarrrrrrrr başlıcaz sizi bekliyozzz....[/color][/b]
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 13 2010, 23:14

bende varım ama canım size nasıl yetişeceğim çok yoğunum buğunlerde ben bayağı geride kalırım
aslında güzel olur heves ediyorum ama hayırlısı bakalım yinede bende varım diyorum

tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 14 2010, 00:44

ablacım ben yapıp yapıp resimleyecem yetişirsin bize çok zor değil yapacağımız şey zaten güzel olacak inş.
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 14 2010, 02:14

[quote:5cf6="hüzün"]ablacım ben yapıp yapıp resimleyecem yetişirsin bize çok zor değil yapacağımız şey zaten güzel olacak inş.[/quote]
İnşallah canım bak şimdi heycanlandım sabırsızlıkla bekliyorum
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 14 2010, 02:24

inşallah ablacım birde katılacakları görsemmmmm...
geveze
yeni üye
yeni üye
geveze

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 14 2010, 05:30

papatya papatya alırsanız bende varım
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 14 2010, 09:08

Bende varımda canlar...gözler hasta...elişi deyince canım çekiyor amaaaaaa kısmet bakalımmmm.... Shocked
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 14 2010, 09:42

bende varım canım herzaman
vildann
prenses
prenses
vildann

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 14 2010, 11:07

BENDE VARIM BİRAZ GEÇ KALDIM AMA YETİŞTİM DAHA BAŞLANMADI GALİBA
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 14 2010, 18:50

hoşgeldinizzz canlarrr çok güzel olacak inş...

vildancım daha başlamadık gülüm hg sende..
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 14 2010, 21:56

toprakcım yaz malzemeleride alalım başlayalım artık başlayınca herkez gelir merakla bekliyoruz
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 14 2010, 22:09

[b]tamam ablacım akşam eve gidip hem şekli çizecem hemde malzemeleri yazarım.[/b]
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 15 2010, 23:16

tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptyPerş. Ara. 16 2010, 00:03

[img]https://2img.net/r/ihimizer/img29/2816/fotoraf086.jpg[/img]

[b][color:7871=blue]BEN BUNDAN YAPICAM ARKADAŞLAR SİZ HANGİSİNDEN YAPARSANIZ ARTIK..[/color][/b]
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptyPerş. Ara. 16 2010, 00:06

[img]https://2img.net/r/ihimizer/img51/9574/fotoraf074.jpg[/img]

[b][color:78d0=blue]BUNUDA YENİ YAPTIM YAPMAK İSTEYEN BUNUDA SEÇEBİLİR.[/color][/b]
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptyPerş. Ara. 16 2010, 08:11

ya ben yapabılırmıyım hıc bılgım yok taa..heveslendım şimdi ya
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptyPerş. Ara. 16 2010, 11:40

[quote:8bec="hüzün"][img]https://2img.net/r/ihimizer/img29/2816/fotoraf086.jpg[/img]

[b][color:8bec=blue]BEN BUNDAN YAPICAM ARKADAŞLAR SİZ HANGİSİNDEN YAPARSANIZ ARTIK..[/color][/b][/quote]

canım herkesin aynı modeli yapması lazım...model seçersek değişik değişik nasıl olacak????sen ne yapıyorsan herkes ona başlasın bence değilmi???kolay gelsin..TEŞEKKÜRLER...
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte ne yapmak istersiniz ??   Birlikte ne yapmak istersiniz ?? - Sayfa 2 EmptyPerş. Ara. 16 2010, 19:07

[b][color:b16f=blue]ablacım fark etmez ben her konuda yardımcı olurum
senin dediğin giibi olsun benim yaptığımdan olsun konuyu kilitliyorum aşağıdaki linkden devam edecez..[/color][/b]

http://www.kadiningoznuru.com/t29026-birlikte-kurdele-nak-havlu-yapyoruz#90104

Birlikte ne yapmak istersiniz ??
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» üyelerimizle yapılacak olan röportajı ilk olarak kımınle yapmak istersiniz
» Birlikte Yaşadıklarım Birlikte Öldüklerim - Aziz Nesin
» Hangi Dili Öğrenmek İstersiniz?
» nasıl çocuklarınız olsun istersiniz
» tığ işi örgü şemaları ile bırlıkte