KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

nar ekşili kırmızı lahana ve nohut salatası

2 posters
YazarMesaj
karabiber
SADIK ÜYE
SADIK ÜYE
karabiber

nar ekşili kırmızı lahana ve nohut salatası Empty
MesajKonu: nar ekşili kırmızı lahana ve nohut salatası   nar ekşili kırmızı lahana ve nohut salatası EmptyC.tesi Ara. 05 2009, 15:28

[center]
[url=http://www.flickr.com/photos/90844747@N00/3376695237/][img(630px,293px)]http://farm4.static.flickr.com/3449/3376695237_6a4b9ef946_o.jpg[/img][/url]

[center]Salatasiz bir aksam yemegi dusunemiyorum. Hatta bazi aksamlar agir bir [img]/users/3113/12/92/97/smiles/523272.gif[/img] canimiz istemediginde sadece corba ve renkli bir salatayla ogunu gecistirebiliriz-salatayi o kadar cok seviyoruz! Bu aralar favorimiz [i]kirmizi lahana ve nohut salatasi[/i].Bu salatahem doyurucu{nohut bol lifli bir gida oldugu icin}, hem besleyici, hem de cok lezzetli...

Hazirlamasida cok kolay. Tarifi $oyle:

Goz karari {organik} [b]kirmizi lahana[/b] ince ince kesilir ve bir tabagin icinde tuzla ovularak 3-4 dakika bekletilir. Lahana beklerken [b]bir konserve [/b]{organik} [b]nohut[/b] yikanir, suzulur ve ayri bir tabagin icine alinir. Uzerine bolca [b]kimyon[/b], [b]nar ek$isi[/b] ve [b]zeytinyagi[/b] eklenir. Rengi cikmaya baslamis kirmizi lahanalar nohuta eklenir ve iyice karistirilir. Kitir kitir salataniz servise hazir !

ALINTIDIR[/center]
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: nar ekşili kırmızı lahana ve nohut salatası   nar ekşili kırmızı lahana ve nohut salatası EmptyPaz Ara. 06 2009, 02:58

renkli gözüküyor emeinim tadı da öyledir teşekkür ederim
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:
nar ekşili kırmızı lahana ve nohut salatası Imgleft2/2nar ekşili kırmızı lahana ve nohut salatası Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: nar ekşili kırmızı lahana ve nohut salatası   nar ekşili kırmızı lahana ve nohut salatası EmptyPaz Ara. 06 2009, 04:10

ben bunu denedim benim tarifde içine birazda tahin katıyosun harika oluyor

nar ekşili kırmızı lahana ve nohut salatası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» nar ekşili nohut salatası
» Kırmızı Lahana Salatası
» Kırmızı Lahana Salatası netten....
» nohut salatası
» YOĞURTLU KIRMIZI BİBER SALATASI